Bitcoin Cash konsoliduje wsparcie powyżej 250 USD dla wznowienia wzrostu do góry nogami

16. Oktober 2020 Aus Von admin

Bitcoin Cash poniósł porażkę, gdy kupujący próbowali przesunąć ceny powyżej oporu 260 USD.

Dzisiaj moneta spadła do poziomu 243 USD, ale w chwili pisania tego artykułu jej cena przekracza 253 USD

Pomimo awarii moneta szybko odbiła się powyżej wsparcia 250 USD. BCH jest na dobrej drodze, ponieważ cena jest powyżej SMA, co sugeruje, że moneta powróci do nowego trendu wzrostowego. Gdy kupujący przekonywująco pokonają opór 260 USD, The News Spy wzrośnie powyżej 280 USD maksimum.

Tempo osiągnie 300 dolarów maksimum. Niemniej jednak kupujący muszą utrzymać zwyżkowy wzrost powyżej wsparcia 250 USD, aby przywrócić dynamikę wzrostową. Z drugiej strony, jeśli niedźwiedzie przebiją się poniżej wsparcia 250 USD, presja sprzedaży powróci. Oznacza to, że trend spadkowy sięgnie do minimum 243 USD lub 238 USD. W międzyczasie BCH oscyluje powyżej wsparcia 250 USD, ponieważ byki i niedźwiedzie nie są zdecydowane co do kierunku rynku.

Bitcoin Cash wciąż przekracza 80% dziennego zakresu stochastycznego. Wskazuje, że moneta znajduje się w wykupionym regionie. Na tym poziomie cen prawdopodobnie pojawią się sprzedawcy, którzy będą obniżać ceny. Jednak na rynku zyskującym na popularności warunki wykupienia mogą nie zostać utrzymane, ponieważ cena zaczyna rosnąć. Moneta prawdopodobnie wzrośnie, ponieważ słupki cenowe znajdują się powyżej SMA.

Jaki jest następny ruch dla Bitcoin Cash?

Krypto waha się powyżej poziomu wsparcia 250 USD. Cena będzie nadal spadać, jeśli wsparcie zostanie zerwane. W dzisiejszym trendzie spadkowym, korpus świecy z cofniętą podstawą testował poziom zniesienia 61,8% Fibonacciego. Wynika z tego, że rynek będzie dalej spadał do poziomu rozszerzenia Fibonacciego 1,618. To najniższy poziom 230 dolarów.